Skup kamienic

Obiektywna i rzetelna wycena kamienic 

Skup kamienic

Coraz częściej na ulicach mijamy zaniedbane stare kamienice, które często są niezamieszkałe i wymagają renowacji lub czekają na wyburzenie, z  rozwiązaniem przychodzą firmy kupujące nieruchomości. Nasza sklep internetowy skup mieszkań zajmuje się również skupem kamienic, do każdej nieruchomości podchodzimy indywidualnie wyceniając ją w obiektywny i korzystny dla obu stron sposób. Wycena jest jednak uzależniona od lokalizacji nieruchomości, stanu mieszkania, statusu prawnego czy ewentualnych lokatorów. Jesteśmy gronem ekspertów a rynek nieruchomości znamy od podszewki. Oferujemy państwu najlepszą ich wycenę w oparciu o obecną sytuację na rynku i cechy budynku. Zapewniamy również szybką finalizację transakcji oraz zgromadzenie potrzebnych dokumentów  a nasz personel zajmie się wszystkimi formalnościami. Podczas współpracy z nasza firmą nie poniosą Państwo żadnych kosztów. Bardzo ważne jest, iż skupujemy wszystkie nieruchomości, również te zadłużone, problematyczne czy wymagające generalnego remontu. 

Szybki kontakt

+48 600 555 400

Kiedy Warto Sprzedać Kamienicę?

Obecna sytuacja gospodarcza sprzyja zadłużeniu np. Kredytem hipotecznym, wiele osób nie ma jak spłacić rat lub też zadbać o dany obiekt w kwestii finansowej, dlatego nasza firma skupuje zadłużone nieruchomości co jest idealnym rozwiązaniem dla osób w ciężkiej sytuacji finansowej.  Skup kamienic  jest również idealnym wyjściem dla osób które starają się uporać z trudnymi lokatorami lub osobami wpisanymi do księgi wieczystej. Sprzedaż kamienicy to szybkie rozwiązanie problemu oraz sposób na zdobycie pieniędzy. 

 

Nasza firma dokonuje darmowych konsultacji na których przedstawiona zostanie oferta wyceny nieruchomości. Skup kamienic to nasza pasja dlatego wszystkie usługi realizowane są w łatwy i przyjemny sposób oraz taki, który pozwoli odciążyć klienta w kwestii formalności.  Korzystanie z naszych usług jest bardzo proste, nieskomplikowane oraz nie wymaga wkładów finansowych czy angażu w procesy sprzedażowe. Skupujemy kamienice na terenie całego kraju, a Państwu zapewniamy profesjonalną obsługę oraz przyjemny proces sprzedaży. Wszelkie pytania prosimy kierować pod nasz numer telefonu lub adres email, które można znaleźć w zakładce kontakt lub korzystając z formularza znajdującego się na stronie naszego sklepu Skup Mieszkań. 

Z usług firm skupujących kamienice czy nieruchomości warto skorzystać, gdy występują problemy ze sprzedażą ich na własną rękę. Jeśli nie potrafimy sprzedać nieruchomości sami to warto zaufać profesjonalistom. Możemy również zaufać im w kwestii wyceny, bowiem dokonywana jest przez rzeczoznawcę. Nie bójmy się więc skorzystać z usług firm skupujących nieruchomości w obawie o nieuczciwą ofertę, Nasza firma stara się zapewnić ofertę korzystną dla obu stron.